QUALI1 - C

       

QUALI 2 - C

     
CF01 Ottosson Karlotta SCL   CM03 Stelmes Leo GAL
CF02 Jentges Chiara KKH   CM04 Noël Alexandre Escal'pades
CF03 Tzankova Angelina GAL   CM05 Jaans Pol KKU
CF04 Peyer Lynn KKH   CM06 Hervé Félix KSE
CF05 Padjan Luana GAL   CM07 Prinz Tybalt Escal'pades
CF06 Gaffiné Lena KKN   CF01 Ottosson Karlotta SCL
CM01 Neuser Laurent KSE   CF02 Jentges Chiara KKH
CM02 Panuska Jan GAL   CF03 Tzankova Angelina GAL
CM03 Stelmes Leo GAL   CF04 Peyer Lynn KKH
CM04 Noël Alexandre Escal'pades   CF05 Padjan Luana GAL
CM05 Jaans Pol KKU   CF06 Gaffiné Lena KKN
CM06 Hervé Félix KSE   CM01 Neuser Laurent KSE
CM07 Prinz Tybalt Escal'pades   CM02 Panuska Jan GAL
                 

QUALI1 - D

       

QUALI2 - D

     
DF01 Prussen Joana KSE   DM07 Klein Elias GAL
DF02 Dubois Daphné KKH   DM08 Vogler Marc GAL
DF03 Tzankova Darina GAL   DM09 Maziukiewicz Marcel RRCC
DF04 Conter Anne Sophie KSE   DM10 Kerski Arthur ---
DF05 Ziegler de Ziegleck Grace KKN   DM11 Salomon Toni KKU
DF06 Lazzari Lia KKN   DM12 Avanesov Harik KKN
DF07 Muller Mara KKU   DM13 Deischter Max KKN
DF08 Kieffer Gabbana Camille KKN   DM14 Steil Rémy KKN
DM01 Kuijntjes Hugo KSE   DM15 LIETZ YANN KKN
DM02 Morlak Max GAL   DM16 Fehr David GAL
DM03 Ceyhan Umut GAL   DM17 Gaffinet Nick KKU
DM04 Schley Leonard GAL   DM18 Goetzinger Frédéric KKU
DM05 Prim Jules SCL   DM19 Schumacher Yann KKN
DM06 Bareiß Xavier SCL   DM20 Marcelis Tristan Escal’pades
DM07 Klein Elias GAL   DF01 Prussen Joana KSE
DM08 Vogler Marc GAL   DF02 Dubois Daphné KKH
DM09 Maziukiewicz Marcel RRCC   DF03 Tzankova Darina GAL
DM10 Kerski Arthur ---   DF04 Conter Anne Sophie KSE
DM11 Salomon Toni KKU   DF05 Ziegler de Ziegleck Grace KKN
DM12 Avanesov Harik KKN   DF06 Lazzari Lia KKN
DM13 Deischter Max KKN   DF07 Muller Mara KKU
DM14 Steil Rémy KKN   DF08 Kieffer Gabbana Camille KKN
DM15 LIETZ YANN KKN   DM01 Kuijntjes Hugo KSE
DM16 Fehr David GAL   DM02 Morlak Max GAL
DM17 Gaffinet Nick KKU   DM03 Ceyhan Umut GAL
DM18 Goetzinger Frédéric KKU   DM04 Schley Leonard GAL
DM19 Schumacher Yann KKN   DM05 Prim Jules SCL
DM20 Marcelis Tristan Escal’pades   DM06 Bareiß Xavier SCL